Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

3 причини чому металева покрівля – краще рішення для бізнесу

December 19, 2017

Ви, напевно, вже чули про зростаючу популярність металевих покриттів в приватному секторі. Комерційний сектор не особливо відстає від приватного. Суть в тому, що використання металевих покрівельних матеріалів на офісному, промисловому або комерційному будинку може забезпечити спокій і допоможе стати більш успішним.

Думаєте, ми перебільшуємо? Незважаючи на численні переваги використання, ми виклали три основні причини, за якими підприємствам слід розглянути можливість установки металевої покрівлі.

Залучення уваги й акцент на індивідуальність

Переважна кількість покрівельних матеріалів з металу має різні кольорові варіанти. Яскраві, контрастні відтінки завжди привертають увагу і виділяють будівлю серед інших. Може, на перший погляд, цей аспект не є важливим, але це не так. Колір можна використовувати не тільки для залучення уваги, м’які кольорові тони дозволяють розслабитися або навпаки підбадьоритися.

Соковиті та строкаті кольори актуальні для магазинів, ресторанів і розважальних закладів. Вони відразу привертають до себе і ваблять своєю красою. Чим яскравіше ви представите свою будівлю, тим більша ймовірність того, що покупці підуть саме до вас.

У нашій статті, в якій йдеться про кольорові тенденції, ми розповіли про те, які кольори краще використовувати для приватного та комерційного сектора.

Скорочує витрати на охолодження

Компанія Energy Star постановила, що покрівельні матеріали, такі як профнастил та металочерепиця, віддзеркалюють набагато більшу кількість сонячних променів. Це означає, що температура поверхні даху в жарку пору може бути знижена в середньому до 38 градусів за Цельсієм і тому зменшиться кількість тепла, яке надходить в будівлю. У великих офісних будівлях левова частка споживання енергії в літній період йде якраз на охолодження. Але металева покрівля може значно скоротити ці витрати для підприємств – іноді на 20% або навіть 40% в деяких випадках! Це означає, що ваша компанія буде постійно економити в літній період часу.

Зниження витрат на обслуговування будівлі

Жоден власник бізнесу не хоче мати справу з великою кількістю будівельних і ремонтних робіт. За металевою покрівлею дуже легко доглядати і, як правило, вона не вимагає технічного обслуговування. Крім перевірки даху, що проводиться два рази на рік, вам більше не доведеться нічого робити. Металеві дахи служать десятиліттями, якщо за ними добре доглядають, так що поки дах не зазнає серйозної шкоди або на нього не впадуть уламки навколишніх дерев – турбуватися вам немає про що.