Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Несучий профнастил

Rooffix виготовляє не тільки покрівельні матеріали. Одним з наших напрямків є створення несучого профнастилу.

 

Враховуючи основну сферу застосування несучого профнастилу – будівництво, ми розробили лист з високою гофрою, що забезпечує високу міцність. Для виготовлення листів використовується маловуглецева сталь, що не піддається руйнуванню і відрізняється хорошою щільністю. Хороша марка сталі в поєднується з гофруванням і на виході отримуємо якісний будматеріал який може з легкістю замінити

бетонні блоки. І на відміну від них профлист має набагато меншу вагу, що робить його більш зручним для користувачів.

Несучий профнастил Rooffix: міцність і легкість в одному матеріалі

Використовуючи напрацювання європейських і американських виробників, а також сучасне устаткування – ми змогли досягнути відмінних результатів і створити профільні листи, які з легкістю замінять бетонні плити при посиленні траншей або стін.

 

Доповнюючи міцність листа естетичним виглядом і різними кольорами, його застосування розширюється. Несучий профнастил Rooffix застосовують для:

foto_2

У поєднанні з деревними плитами наш профнастил дозволяє створювати міцні фасадні покриття.

Міцність і презентабельний вигляд дозволяють застосовувати RFS – 60 для створення гаражів, кіосків, складів, торгових павільйонів.

Несучий профнастил Rooffix здатний витримувати дуже великі навантаження і відмінно підійде в ролі перекриття між поверхами, яке заливається бетоном.