Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Чи підходить металевий дах для мого будинку? 4 фактора, які варто врахувати

December 19, 2017

Хоч Україна і знаходиться в помірному кліматичному поясі і не піддається руйнівному природному впливу, у нас все одно виникають недружелюбні явища, здатні з легкістю пошкодити дах з шиферу або бітумної черепиці.

Спека, сильний вітер, град і різке падіння температури взимку – дуже часті гості, особливо в південному регіоні. І потрібно мати дуже міцну покрівлю, щоб захистити своє майно від примх матінки-природи.

Покрівля з металу набагато краще захищає будинок і має масу переваг, в порівняння з шифером або органікою. Домовласники, які вважають за краще встановлювати металеву покрівлю, багато в чому виграють:
– Скорочений рахунок за комунальні послуги;
– Довговічність матеріалу, який невибагливий в догляді та не вимагає частого обслуговування.

Але, щоб вирішити, чи підходить вашому дому металева покрівля, давайте розглянемо кілька аспектів.

Металева покрівля для приватного будинку підходить якщо…

Ви не бажаєте витрачатися на ремонт і заміну даху

По правді кажучи, жоден господар не хоче зайвих витрат грошей і часу. Інші типи дахів вам, швидше за все, доведеться ремонтувати або замінювати частіше, ніж ви б того хотіли (а процес цей досить ресурсовитратний). Але металеві покрівлі, як доведено, можуть служити більше 30 років з мінімальним обслуговуванням. Це означає, що вам більше не потрібно замислюватися над заміною даху.

Ви бажаєте заощадити на комунальних послугах

Металева покрівля більш енергоефективна. Деякі типи покрівельних матеріалів дозволяють теплу вислизати з дому в зимовий час, а це означає додаткові витрати на опалення. Металева покрівля, навпаки, зберігає тепло всередині, що дозволяє скорочувати витрати. Переваги не закінчуються взимку. Спекотним літом металеві покриття віддзеркалюють зайві сонячні промені, що не призводить до перегріву будинку і ви менше витрачаєте на охолодженні.

Ви живете в районі з непередбачуваною погодою

У багатьох склалося враження, що металева покрівля не здатна витримати екстремальні погодні умови. Але насправді такий вид покриття може прийняти будь-який виклик, який кине йому природа в нашому регіоні. Дах з металу більш стійкий до вітру, спеки, граду, рясних опадів у вигляді снігу та навіть блискавки. Металеве покриття надійно збереже ваш будинок і сім’ю, вам не доведеться займатися частим ремонтом і відновленням початкового вигляду даху.

Ви бажаєте виділитися

Покрівельний профнастил та металочерепиця не обмежуються одним кольором. Зокрема у нас представлено більше сотні різновидів кольорів. Правильно підібрана форма даху, матеріал і колір відкривають необмежені дизайнерські можливості. Багато видів металевих покриттів імітують інші популярні види покрівлі: дерево, камінь, плитку і черепицю. Це означає, що будинок можна перетворити найдивовижнішим способом, не жертвуючи при цьому довговічністю і функціональністю.

З якого боку не глянь, металева покрівля – це безпрограшний варіант в дуже багатьох випадках. Вона допомагає заощаджувати, скорочуючи рахунок за комунальні послуги, надає будинку індивідуальність і сучасний стиль. При цьому, захищаючи його навіть від суворих погодних умов.