Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Стіновий профнастил від виробника: купити оптом та в роздріб | Rooffix

Хочете отримати міцний і красивий паркан? Rooffix пропонує легке і бюджетне рішення. Огорожа з профнастилу Rooffix сподобається кожному клієнту завдяки своїй надійності та привабливій ціні.

 

Використовуючи профнастил Руффікс можна закрити ділянку від сторонніх очей, захистити двір від небажаних гостей, а також снігу, сміття та вітру. Гофрована структура листів частково розсіює звукові хвилі, і з вулиці буде доходити менше шуму.

Спеціально для наших клієнтів була розроблена широка палітра кольорів. Можна підібрати відтінок, який прекрасно впишеться в ландшафт або буде добре поєднуватися з покрівлею. Також ми пропонуємо два види полімерного покриття: глянцеве та матове. Кожне з них по своєму перетворює колір і гармонує з іншими матеріалами.

Профнастил Rooffix: витончені вигини, міцна структура

Ми пропонуємо листи з різним профілюванням і кольором. Поєднуючи наш профлист з іншими матеріалами, наприклад каменем і цеглою, можна створити надійний паркан, який прослужить десятки років. А якщо ваші огорожі за кольором будуть збігатися з покрівлею це додасть ділянці більш привабливий вигляд. Для нас важливо щоб кожен покупець був впевнений в тому, що купує якісну продукцію.

 

Переваги стінового профнастилу Rooffix:

foto_2

Використовуючи сучасне обладнання і різні системи обробки матеріалів ми створюємо кращий профнастил на українському ринку.

В якості сировини ми використовуємо маловуглецеву конструкційну сталь. Вона має високі технічні характеристики (еластичність, міцність, не піддається руйнуванню), що дозволяє нам створювати профлисти найкращої якості.

Кожна партія імпортованих матеріалів має паспорт, який підтверджує проходження лабораторних випробувань і відповідність стандарту ISO 9001. Також наші фахівці додатково перевіряють метал і покриття на міцність і зносостійкість.

Профнастил Rooffix може застосовуватися для створення огорож, парканів, облицювання фасадів і створення вентильованих фасадів.

Вибрати та купити стіновий профнастил

Доглядаємо за профнастилом правильно

Для того, щоб очистити профлист від пилу і бруду досить і звичайного дощу. Плями, що сильно в’їлися можна очистити за допомогою м’якої щітки або струменя води під тиском до 50 бар. При сильному забрудненні варто використовувати миючі засоби для пофарбованих поверхонь. Не варто використовувати абразивні (йоржик, грубі щітки) і хімічно активні засоби, так як це може пошкодити цілісність покриття.