Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

О нас

Rooffix – молодий бренд, що стрімко розвивається, який бере свій початок від відомої української компанії Budmonster. Покрівельні матеріали Budmonster дуже швидко вийшли на лідируючі позиції в продажах і широко використовувалися на великих будівельних проектах.

 

Взявши за основу напрямок покрівельних матеріалів, ми почали його розвивати і вже стали одним з лідируючих виробників на півдні України. Наші торговельні точки розташовані в Миколаєві, Вознесенську та Кропивницькому. Також там розташовані шоуруми, де можна ознайомитися з продукцією та отримати консультацію фахівця.

 

Клієнти завжди можуть розраховувати на своєчасну доставку вантажів. Тоннажність замовлення не важлива, ми доставимо товар на склад, до будинку або до торгової точки.

 

Суворий підхід до тестування, ретельна підготовка, дослідження ринку будматеріалів і введення нових розробок дозволяє нам задовольняти всіх споживачів.

Наша місія

Дотримуючись суворим виробничим стандартам і адаптуючи нашу продукцію під нововведення в будівництві – забезпечити клієнтам продукцію і обслуговування екстра-класу.

 

Також ми хочемо вивести металеву покрівлю на абсолютно новий рівень. Збільшити її значимість і показати, що такий вид покриття – відмінний і економічний спосіб захистити свій будинок.

Наші цілі

1. Надавати клієнтам товар і послуги, що відповідають їх ціні.
2. Постійно вдосконалювати і розвивати наші вироби і послуги за допомогою передових технологій, ретельного тестування продукції, вдосконалення процесів і створення тенденцій.
3. Вносити позитивний внесок у суспільство, з яким ми працюємо.
4. Забезпечити безпечну і зручне робоче середовище для наших співробітників.
5. Постійно розвивати і навчати нових фахівців.
6. Надати членам нашої команди стабільне робоче оточення з рівними можливостями навчання та особистісного зростання. Заохочувати креативність та інноваційність, які підвищать продуктивність компанії.
7. Продемонструвати безкомпромісну відданість захисту навколишнього середовища, пропонуючи екологічно безпечні матеріали.

Члени нашої команди щодня працюють не тільки для виробництва продукції, що відрізняється своєю довговічністю, легкістю і енергоефективністю. Ми намагаємося встановлювати теплі відносини з нашими постачальниками, дилерами і кінцевими споживачами – все для того, щоб розвивати бізнес в правильному напрямку і продовжувати створювати якісну продукцію.

Переваги металевої покрівлі Rooffix перед іншими

1. Тривалий термін служби. Металева покрівля служить від 40 до 70 років, що значно перевищує показники органічних покриттів (бітум, полімери й т.і.) і шиферу.
2. Економія на охолодженні. У спекотний сезон металева покрівля відбиває сонячні промені, а полімерне покриття розсіює зайве тепло. Таким чином будинок не перегрівається, а витрати електрики на охолодження (кондиціонери, вентиляцію та інше) в середньому знижується до 40%.
3. Зниження вартості страховки. Страхові компанії звертають увагу на покриття будинку, при розрахунку вартості своїх послуг. Так як металева покрівля є більш стійкою і довговічною – витрати на страховку будинку можуть знизитися до 35%.
4. Вартість металевого даху окуповується на 95% при перепродажі будинку, так як вона не вимагає частих ремонтів і будь-яких додаткових вкладень.
5. Доставка. Ми пропонуємо швидку доставку власним автотранспортом до будинку, складу або торговій точці замовника.