1. Головна
 2. Доборные элементы
 3. Відливи на вікна оцинковані

Відливи на вікна оцинковані Rooffix® — виробництво та продаж

Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Відливи на вікна оцинковані
Товщина листа полімерного, мм:0,40-0,70
Товщина листа оцинкованого, мм:0,35-0,70
Матеріал:сталь DX51D.
Покриття:полимер, цинк
Розмір, мм:20*110*30/ 20*110*30/ 20*150*3/ 20*150*30/ 20*200*30/ 20*220*30/ 20*250*30
Довжина, см:200 и 150
Замовити відлив віконний

  Для захисту фасаду від атмосферних опадів, а також його оздоблення пропонуємо купити відливи на вікна оцинковані, які виготовляються на виробничих потужностях на сучасному обладнанні, що дозволяє зберігати антикорозійний захисний шар. 

  Чому відливи на вікна від ТМ Rooffix® 

  Відливи на вікна оцинковані виготовляються з кислотостійкої, пластичної з високим ступенем адгезії сталі, а завдяки цинкуванню захищені від корозії всіх видів, включаючи поверхневу, точкову та щілинну. В наявності відливи віконні оцинковані представлені в товщинах металу від 0,40 до 0,70 та з полімерним покриттям товщиною від 0,35 до 0,70 мм, завдяки чому мають стійкість до механічних пошкоджень, різкого температурного перепаду та атмосферних опадів. Довжина виробу становить 1,5-2,0 метри. 

  Встановлення або заміна водовідливів відбувається під час монтажу вікон, коли верхню частину відливу можна закріпити шурупами до віконної рами. Встановлення водовідливів від ТМ Rooffix® запобігає руйнації стіни біля вікна шляхом блокування потрапляння вологи. 

  Переваги ТМ Rooffix®

  Rooffix® пропонує до придбання відливи віконні з оцинкованим та поліестеровим покриттям. Останнє представлене у двох видах: 

  • глянцеве; 
  • матове. 

  За рахунок товщини покриття, яке дорівнює 25 мкм глянцеві віконні відливи обійдуться Вам дешевше. Відливи з матовою поверхнею мають на 10 мкм більшу товщину шару поліестерної фарби ніж глянцевий, тому їх перевага в довшому терміні експлуатації. 

  До того ж відлив віконний з полімерним покриттям має пристойний вигляд, що підкреслить індивідуальність вашої оселі. В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL. 

  Пропозиції для клієнтів 

  ТМ Rooffix® пропонує найвигідніші умови придбання якісних, з відмінними експлуатаційними параметрами відливів віконних оптом в Україні. 

  Співпрацюючи з нами ви отримуєте:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • вигідні умови та якісне обслуговування;
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

  Rooffix® — це власна торговельна марка, тому може гарантувати економічно вигідну ціну для закупки віконних відливів. Зробити  замовлення можна зателефонувавши за номером вказаним на сайті.

  СУПУТНІ ТОВАРИ
  Меню