Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Гладкий лист

Гладкий лист Rooffix – це один з ходових матеріалів, який широко застосовується в господарстві, на будівництві та виробництві. Завдяки напрацюванням зарубіжних виробників і використанню сучасного обладнання, ми домоглися створення міцних, але не менш еластичних матеріалів.

 

Клієнтам доступні листи з оцинкованим захисним покриттям і листи з покриттям з полімерів. Обидва види виробів проходять серйозну перевірку на якість і тільки тоді надходять у продаж. Наша основна мета – це задовольнити замовника і надати товар кращої якості.

Гладкий лист від Rooffix: затребуваний матеріал кращої якості

Купити гладкий лист Rooffix – значить отримати якісний матеріал, який можна використовувати, як для будівництва, так і для подальшої реалізації. Ми пропонуємо листи, які знаходять застосування в будівництві (облицювання будівель), в господарстві (спорудження загонів і огорож), промисловості (створення деталей і елементів покрівлі, каркасів побутової техніки та рекламних банерів).

 

Переваги оцинкованих листів Rooffix:

foto_2

Фахівці компанії вивчили український ринок і розробили цінову політику, яка задовольняє кожного покупця.

Використовуючи маловуглецеву сталь, що володіє відмінними технічними характеристиками й еластичністю, ми створюємо товар кращої якості.

Покриваючи листи полімерами, ми пропонуємо два види покриття – глянцеве і матове. Для кожного з них створена окрема палітра кольорів, що виділяє це покриття.

Листи Rooffix можуть застосовуватися для продажу, виробництва, будівництва і сільського господарства.