Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ROOFFIX-

ВИГЛЯДАЮТЬ КРАЩЕ, СЛУЖАТЬ ДОВШЕ

Rooffix пропонує унікальні покрівельні матеріали

Металочерепиця

Покрівельний профнастил

Стіновий профнастил

Несучий профнастил

Ущільнювач

Вентиляційні системи

Водостічні системи

Віконні відливи

Добірні елементи

Оцинкований (гладкий) лист

Всі вони здатні створити сильні, стійкі до погодних умов покриття, які будуть захищати ваш будинок протягом десятків років.

Чому Rooffix

Інвестиції в майбутнє

Кошти, витрачені на покупку і установку покрівлі Rooffix, можуть перевищувати ціну установки, наприклад, шиферу. Але, гроші, які власник збереже в майбутньому – з лишком покриють ці витрати, так як покрівля Rooffix не потребують ремонту і перевстановлення.

Добре і назавжди або Рано чи пізно

Бітумна або композитна покрівля потребує ремонту кожні 10-20 років. У порівняння з нею, покрівельні матеріали Rooffix здатні служити в рази довше.

Яскраве перетворення будинку

Параметри покрівельних матеріалів, а також різноманітність вигинів і кольорів дозволить створити абсолютно новий вигляд для будинку.

Стійкість до сил природи

Мати-природа іноді буває досить непередбачувана. Її примхи (перепади температури, вплив ультрафіолету, опади, вітер) дуже сильно впливають на більшу частину покрівельних покриттів. Матеріали Rooffix витримують будь-які умови і продовжують зберігати свій початковий вигляд.

Стоїмо на своєму

Якщо хтось каже, що по металевій покрівлі можна ходити, то очевидно, що він ніколи не працював з Rooffix. Міцна сталь і особлива технологія гофрування дозволяють нашим матеріалам спокійно витримувати вагу дорослої людини без будь-якої деформації поверхні.

Оцінюємо ваше задоволення

Фахівці Rooffix – сертифіковані професіонали в галузі будівництва. Ми допоможемо розрахувати вартість вашої нової покрівлі в залежності від обраного матеріалу, форми, висоти і ступеня нахилу вашого даху.