Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Покрівельний профнастил

Покрівельний профнастил Rooffix – це відмінний бюджетний спосіб покриття даху. Матеріал має презентабельний зовнішній вигляд, служить не один десяток років, а найголовніше – має доступну ціну.

 

Відмінна рисоа матеріалів Rooffix – їх кольорова розмаїтість. Наші дизайнери та інженери розробили величезну палітру кольорів. Вона включає в себе забарвлення, які підходять для приватного, комерційного та сільськогосподарського сектора. Поєднуючи бажаний відтінок з матовим або

глянцевим покриттям, можна створити дах, який буде яскраво виділятися на загальному сірому (шиферному) фоні.

 

Профнастил не горить і це одна з кращих його властивостей. Це дозволить зберегти будинок або споруду від займання, якщо палають сусідні будівлі. Або навпаки, буде утримувати вогонь всередині, не дозволяючи йому поширюватися.

Чому варто купити профнастил Rooffix?

Дах – це один з елементів будинку, який визначає його безпеку і презентабельний вигляд. Rooffix – це унікальні покрівельні матеріали, які забезпечують не тільки естетичний вигляд, але і дає вам все, що може запропонувати металева покрівля: міцність, довговічність, стійкість до погодних умов.

foto_2

Профнастил надзвичайно стійкий до атмосферних явищ. Вибираючи Rooffix ви отримуєте захист від сонця, несприятливих погодних умов і сильного вітру.

Проводячи випробування на міцність і зносостійкість ми надаємо нашим замовникам тільки якісну продукцію.

Ми виготовляємо систему покрівлі цілком. Профнастил, в поєднанні з додатковими елементами створює неповторну покрівлю, яка прослужить не один десяток років.

Ви можете підібрати колір покрівлі, який буде поєднуватися з фасадом будівлі і навколишнім ландшафтом. Наше виробництво оснащене всіма ресурсами, щоб нанести будь-який колір і задовольнити побажання замовника.

Як вибрати покрівельний профнастил?

Доглядаємо за металевою крівлею правильно

Для того, щоб очистити покрівлю від пилу і бруду досить і звичайного дощу. Але листя та інше велике сміття потрібно видаляти самостійно. Бажано це робити частіше, щоб залежалі листя не зіпсували колір покриття.

 

Плящи, що сильно в’їлися можна очистити за допомогою м’якої щітки або струменя води під тиском до 50 бар. При сильному забрудненні варто використовувати миючі засоби для пофарбованих поверхонь. Не варто використовувати абразивні (йоржик, грубі щітки) і хімічно активні засоби, так як це може пошкодити цілісність покриття.

 

Сніг і лід легко видаляється пластиковою або дерев’яною лопатою. Але все одно варто дотримуватися деяку ступінь обережності, щоб уникнути появу подряпин.