Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

МАТЕРІАЛИ І ПОКРИТТЯ

Вироби Rooffix виготовляються з маловуглецевої конструкційної сталі DX51D. Мідь, цинк, алюміній і титан також використовуються в деяких виробах.

 

Сталева покрівля дуже легка. На вже встановленої конструкції вона чинить тиск приблизно 2-4 кг/м 2, що в рази менше, ніж у інших покриттів. Наприклад, шифер тисне 14-20 кг/м 2, а керамічна або цементна черепиця – 40-70 кг/м2.

Процес створення покрівельного покриття

Металеве покриття

Всі вироби Rooffix мають захисний бар’єр з обох сторін. Це покриття включає в себе шар цинку або алюмоцинку, яке захищає сталь від іржі. Металеве покриття наноситься завжди, незалежно від того, чи буде виріб покрито шаром фарби.

 

Ми використовуємо два види металевого покриття:

 

1. Цинкове. Це 100% цинкове покриття, товщина шару залежить від кінцевого використання виробу.
2. Алюмоцинкове.Це сплав алюмінію і цинку, де обсяг алюмінію складає 55%.

Металеве покриття захищає сталеву основу від окислення, коли виріб піддається впливу повітря або вологи. Цинк є більш “активним” металом, ніж залізо і окислюється першим, створюючи на собі захисний бар’єр з оксиду. Коли цинк з’єднується з алюмінієм в алюмоцинковому покритті, рівень захисту зростає ще вище і покрівля легко переносить найагресивніші умови. Яскравим прикладом може послужити солоне повітря біля моря, яке в рази прискорює процес окислення заліза, в той час як алюміній нейтральний до такого впливу.

Фарбування і полімерні покриття

Більшість виробів Rooffix мають полімерне покриття, яке наноситься поверх оцинкування. Полімери не тільки підвищують стійкість профлиста і надають йому естетичний вигляд. Американські вчені встановили, що покрівля з полімерним покриттям допомагає економити на охолодженні. Металева покрівля, сама по собі, відбиває сонячні промені, а полімерне покриття допомагає виводити зайву теплову енергію назад.

 

Процес фарбування виробу вельми складний. Розмотаний рулон сталі, вже покритий захисним металевим покриттям, спочатку покривається грунтувальними матеріалами. Після цього наноситься шар полімеру. Вироби Rooffix мають два види полімерного покриття: глянцеве та матове.