Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Металлочерепиця

Металочерепиця Руффікс – сучасний покрівельний матеріал, що відрізняється чудовими технічними характеристиками і зовнішнім виглядом. Завдяки розробкам дизайнерів та інженерів ми змогли створити ексклюзивну модель металочерепиці, яка може застосовуватися в приватному і комерційному секторі. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати будь-який бажаний відтінок, щоб нова покрівля влилася в ландшафт або гармонійно поєднувалася з парканом. Металочерепиця Руффікс – це справжній шедевр в світі металевої покрівлі. Щоб повністю описати всі її принади та достоїнства ми створили окрему сторінку.

Металочерепиця Руффікс: милує око, привертає увагу

Крім хороших технічних характеристик металочерепиця Руффікс відрізняється від аналогічних виробів величезним спектром кольорів. Це добре не тільки для приватного сектора, щоб виділитися на тлі сусідів. Насичені і яскраві кольори – відмінне рішення для бізнесу. Соковитий колір, який відрізняється серед інших, обов’язково приковує до себе увагу. Це допоможе виділити магазин або розважальний заклад і залучити нових клієнтів.

 

Чим гарна металочерепиця Руффікс:

foto_2

Яскраві кольори і витончена форма дозволяють створити дах, що виділяється та не схожий на інші.

Мала питома вага і невибагливість у догляді дозволяють заощадити на каркасі даху (так як металочерепиця чинить менший тиск, ніж інші матеріали), а також не турбуватися про зовнішній вигляд. Досить промити дах звичайною водою і вона знову, як нова.

Металева покрівля, як було доведено американськими дослідниками, набагато краще утримує тепло всередині будинку. А в жарку пору року не дозволяє йому перегріватися, відбиваючи сонячні промені.

Як вибрати та купити металочерепицю

Доглядаємо за металевою крівлею правильно

Для того, щоб очистити покрівлю від пилу і бруду досить і звичайного дощу. Але листя та інше велике сміття потрібно видаляти самостійно. Бажано це робити частіше, щоб залежалі листя не зіпсували колір покриття.

 

Плями, що сильно в’їлися можна очищати за допомогою м’якої щітки або струменя води під тиском до 50 бар. При сильному забрудненні варто використовувати миючі засоби для пофарбованих поверхонь. Не варто використовувати абразивні (йоржик, грубі щітки) і хімічно активні засоби, так як це може пошкодити цілісність покриття.

 

Сніг і лід легко видаляється пластиковою або дерев’яною лопатою. Але все одно варто дотримуватися деяку ступінь обережності, щоб уникнути появу подряпин.