Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Новый концепт: Roofina

Металочерепиця з’явилася ще в 90-тих роках минулого століття. Вона користувалася попитом в якості покрівельного матеріалу завдяки своїй доступній ціні, але її якість залишала бажати кращого. Дах з металочерепиці актуальний і сьогодні, але клієнти, в першу чергу, хочуть отримати якісний і стійкий матеріал. Саме тому ми створили металочерепицю Roofina.

Roofina – це новий погляд на металеву покрівлю

З Руффіною ви отримаєте презентабельний вигляд будинку, використовуючи матеріал, який не горить, не гниє, не деформується, не ламається. Метал стійкий до комах, водоростів і цвілі, він міцний, економічний і легкий. Його також можна повторно переробити.
Наш завод оснащений сучасним обладнанням. На виробництві застосовуються європейські та американські стандарти, так як в цих країнах галузь металевої покрівлі є найрозвиненішою в світі.

Roofina – краще рішення для покрівлі

Низька питома вага

Roofina не чинить сильного тиску на покрівлю (2-4 кг/м 2), на відміну від керамічної плитки (40-70 кг/м 2). Таким чином ви отримуєте легкий дах, який не тисне на будинок і фундамент. Каркас даху не прогнеться згодом. Незважаючи на легкість, наша металочерепиця набагато міцніше, ніж у більшості конкурентів, і прослужить довше.

Практичність

Roofina, на відміну від інших сучасних покрівельних матеріалів, невибаглива в догляді. Її можна мити раз в декілька років, не застосовуючи особливих зусиль. Досить змити шар пилу, що накопичився і покрівля знову виглядає як нова.

Пожежобезпечність

Roofina несприйнятлива до вогню. Для будівель господарського призначення (сарай, теплиця, літня кухня) це дуже важливо – адже Roofina зможе захистити найближчі будівлі від займання.

Ціна

Roofina – це зразок співвідношення ціни і якості. Незважаючи на невисоку ціну, якість нашої металочерепиці не поступається жодному аналогу. Використовуючи Руффіну для своєї покрівлі, ви можете бути впевнені в тому, що покрівля прослужить довго і збереже свій початковий вигляд.

Економне обслуговування

Покрівля з нашої металочерепиці дозволяє заощаджувати на ремонті даху. Roofina стійка до погодних умов, на ній не з’являються цвіль і водорості. Відповідно поверхня не пошкоджується від шкідливого впливу. Чистити нашу металочерепицю можна раз в 5 років, просто промивши поверхню струменем води і вона знову буде як нова.

Презентабельний зовнішній вигляд

Обираючи Roofina – ви гарантовано отримуєте покрівлю з презентабельним зовнішнім виглядом,що виділяється.

Різноманітність кольорів

На відміну від стандартних коричневих відтінків інших видів черепиці, ми пропонуємо більше 56 відтінків кольорів. Завод знаходиться в Україні і нам не важко буде виготовити будь-який колір, ви можете отримати більш яскраву покрівлю, з глибоким кольором, що виділяється.

Кращій матеріал

Для виготовлення металочерепиці ми використовуємо маловуглецеву конструкційну сталь DX51D, яку закуповуємо у кращих сталеливарних виробництв Румунії, Росії, України і Словаччини.