Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Віконні відливи

Віконні відливи Rooffix не тільки захищають від потрапляння води в стик між вікном і стіною, а й доповнюють естетичний вигляд будинку, особливо, якщо колір відливу гармонує з кольором покрівлі. Ми пропонуємо великий асортимент відливів, які можуть застосовуватися в домашньому або комерційному будівництві. Для цього ми розробили відливи з оцинкованим і полімерним покриттям.

 

Оцинкований варіант більше підходить для комерційних будівель, в яких зовнішній вигляд не грає ролі, а головне тільки стійкість і тривалий термін служби.

Відливи з полімерним покриттям – прекрасне доповнення до покрівлі приватного будинку. Підберіть відповідні відтінки і створіть свій індивідуальний образ будинку.

Відливи Rooffix: підкреслюючий штрих в образі будинку

Rooffix пропонує клієнтам покрівельну систему цілком. Наші інженери можуть прорахувати найскладнішу покрівлю та запропонувати найкращі елементи. Віконні відливи можна підібрати під колір створюваного даху, щоб не порушувати стильний образ будинку.

 

Чому варто вибрати відливи Rooffix:

foto_2

Власне виробництво дозволяє встановлювати ціни, які задовольняють потреби наших клієнтів.

На виробництві використовуються кращі матеріали і дотримуються європейські стандарти. Це дозволяє створювати якісні вироби з хорошим терміном служби.

Клієнтам пропонується великий асортимент відливів, а також можливість замовити елемент під замовлення.

Як купити віконний відлив

Можливо виробництво виробів, необхідної товщини і покриття.