Аграрний профнастил ТМ Rooffix®

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

ТМ Rooffix® пропонує вигідні умови купівлі профнастилу аграрного оптом, який виготовляється з рулонної сталі методом холодного прокату.

Як правило аграрний профнастил купують для будівництва споруд як промислового призначення, так і сільськогосподарського, а саме ангарів, ферм, елеваторів, складів тощо, а також їх ремонту.

Завдяки експлуатаційним характеристикам аграрного профнастилу будівництво обійдеться значно дешевше за собівартістю, ніж з використанням інших матеріалів, а придбавши профнастил від виробника, ви ще й заощадите за рахунок оптових закупок.

Чому профнастил Rooffix®

Сталь DX51D, яка використовується при виробництві аграрного профнастилу має властивості — кислотостійкості, пластичності та  підвищеного ступеня адгезії. Поріг міцності її варіюється в діапазоні від 270 до 500 МПа. Мінімальне відносне подовження при профілюванні сталі дорівнює 22%. Весь металопрокат відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності.

Аграрний профнастил використовують не лише як покрівельний та облицювальний матеріали, він також ідеально підходить для зведення каркасних конструкцій, бо має такі переваги:

 • швидкий монтаж будівель великих площ;
 • можливість демонтажу без руйнувань та подальшого перенесення на інше місце;
 • при необхідності можна легко розширити приміщення або змінити конфігурацію;
 • невелика витрата металу для облаштування колон (низька металомісткість);
 • можливість здійснити внутрішнє утеплення.

Асортимент Rooffix®

Для стильного та швидкого облицювання стін пропонуємо купити профнастил для фасадів оптом, загальна ширина якого варіюється від 950 мм до 1 170 мм, а корисна, з врахуванням нахльостів, від 910 мм до 1 089 мм. Максимальна довжина профільованого листа 9 700 мм, що дозволяє перекривати швидко значні площі будівлі. Висота профлиста коливається від 8 до 60 мм, що надає можливість обирати оптимальний варіант для облицювання будівель будь-яких конфігурацій. У нас можна підібрати не лише висоту, а також і товщину профіля: для оцинкованих профільованих листів від 0,20 до 0,70 мм та для полімерних від 0,25 до 0,70 мм.

Для будівництва промислових, логістичних та аграрних об’єктів, а також при ремонті та реконструкції цих споруд рекомендуємо купувати профнастил несучий оптом, який виділяється своїми властивостями витримувати значні навантаження, не вигинатися та не деформуватися при монтажі і в процесі експлуатації. Несучий металопрофіль виготовляється з рулонної сталі, товщина якої становить від 0,40 до 0,70 мм. Довжина одного профіля коливається від 1 до 12,6 метрів. Висота ребра профлиста 45 мм.

В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL.

Щоб замовити аграрний профнастил оптом, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

Передзвонити мені

  Аграрний профнастил ТМ Rooffix®
  1м2

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

  Аграрний профнастил ТМ Rooffix®
  1

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

  Аграрний профнастил ТМ Rooffix®
  1м2

  Виробництво за добу

  Меню