Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Развеиваем мифы

о металлической кровле

Профлисти починають свою історію з далекого 1820 року, коли їх створив англійський інженер Генрі Палмер. З огляду на, що пройшло вже майже 200 років і технологія виготовлення кардинально змінилася, існують деякі забобони, які принижують значимість і вигідність металевої покрівлі.

Міф №1

Металева покрівля притягує блискавку.
Металевий дах жодним чином не збільшує ймовірність того, що саме в ваш будинок вдарить блискавка. Навіть якщо це і станеться, покрівля розпорошить енергію удару по всій структурі. А з огляду на ще те, що металева покрівля негорюча, то ви абсолютно нічим не ризикуєте.

Міф №2

Металева покрівля іржавіє.

Сучасні технології виготовлення металевих покрівельних матеріалів, в першу чергу, передбачають захист виробу від корозії. Для цього використовують цинкові, алюмоцинкові і полімерні покриття.

Міф №3

Металева покрівля занадто “гучна”

Це одна з найбільш поширених помилок. Металева покрівля з щільним покриттям, встановлена на міцний каркас, навпаки буде заглушати шум від дощу, граду і погану погоду.

Міф №4

Металева покрівля легко деформується.

Вироби Rooffix здатні десятиліттями експлуатуватися в несприятливих умовах: град, рясне випадання снігу, сильний вітер. Це пояснюється міцністю сталевих листів і захисних покриттів, а в сукупності з добірними елементами вашому даху не буде загрожувати ніяка небезпека.

Міф №5

По металевому даху не можна ходити.

Частково це відноситься до попереднього міфу. Насправді міцність листів, посилена гофруванням дозволяє спокійно ходити по металевій покрівлі.

Міф №6

Якщо метал, то важкий.

Фанати рок-музики однозначно погодяться з цією думкою. Але металева покрівля на 50% легше, ніж будь-який дах з шиферу і на 75% легше, ніж покрівля з черепиці.