Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Кольорові тенденції

Чим хороші кольорові рішення Rooffix?

Rooffix пропонує яскраві кольори і індивідуальний підхід до успішного втілення бажань кожного клієнта. Наші можливості дозволяють задовольняти всі потреби замовників і перетворити будь-яку ідею в красиву реальність.

Цей розділ представляє собою портал в чудове царство фарб і кольорів. Наші дизайнери надихаються сучасними віяннями та переважаючими напрямками в моді, продуктах харчування, предметах інтер’єру, способі життя.

Хто задає тенденції?

Звичайно ж люди. Саме тому Rooffix проводить дослідження й аналіз, щоб дізнатися про найближчі цілі ринку металевої покрівлі. Зібрана інформація компілюється, фільтрується і потім звужується, щоб створити чіткий напрямок для наших матеріалів. Всі накопичені знання виливаються в наборах палітр, кожна з яких має свою всеосяжну історію.

Розкіш мінералів

Міцність і краса стихії землі
Ця кольорова палітра являє собою справжні, заземлюючі відтінки, отримані з мінералів землі. Кольори, такі як кремово-білий і пастельно-жовтий, додають відчуття стійкості і довіри, а в поєднанні з блиском металу створюють безпрецедентне відчуття розкоші.  

Digital Blow

Вливаємося в цифровий рух

Кольори Digital Blow мінливі, багатогранні кольори, які важко наздогнати, як і сучасні технології. Як і нові, модні гаджети, такі кольори як графітно-чорний і патіновой-зелений, сміливі, експериментальні і відображають мінливість цифрового світу.

Подих життя

Стираємо кордони між напруженням і відпочинком
Подих життя – це сміливі, виразні кольори, які заявляють про індивідуальність, але чудово виглядають разом. Цинково-жовтий і листяно-зелений – ці кольори допомагають нам відчувати себе комфортно на роботі, створюючи відчуття домашнього затишку, змінюючи наше уявлення про простір.

Світ на паузу

Заспокійлива прохолода відтінків
Кольорові відтінки цієї палітри – це насичені холодні, зціляючі тони, які допомагають нам зберігати концентрацію та ясність розуму. Кольори, як бірюзово-синій і ультрамариновий, нагадують нам про важливість відпочинку. Ці відтінки допоможуть зарядиться, вводячи свіжий, позитивний потік енергії в наше життя.

Індивідуальність приватного сектора

Виділяйся стильноо

У приватному секторі зараз набирають популярності темні тони, отримані з мінералів. Кольори цієї палітри йдуть рука об руку зі зростаючою популярністю використання контрастних текстур, обробки і матеріалів, щоб створити інтригу і залучити інтерес. Металева покрівля Rooffix доповнює естетику змішаних матеріалів і спроектована таким чином, щоб протистояти погодним умовам, захищаючи ваше майно.

Комерційні відтінки, що привертають увагу

Працювати можна відпочиваючи

В екстер’єрі комерційних будівель найпопулярнішими залишаються нейтральні кольори, але вони акцентують увагу на більш помітних і сміливих відтінках. Біло-алюмінієвий і пастельно-синій служать прекрасним полотном для виразних кольорів, таких як червоний і м’ятно-зелений, щоб привернути увагу і заявити про себе. Поєднання цих кольорів дозволяє відчувати себе комфортно в напруженій робочій обстановці, забезпечуючи домашній комфорт і затишок.

Сільськогосподарський ринок

Стабільність навіть в кольорах

По мірі того, як сучасні технології поступово проникають в сільськогосподарський сектор, саме поняття “сільське господарство” змінюється. Сучасні ферми різноманітні і креативні, вони формують симбіотичні взаємини між галузями для взаємної вигоди. Попередньо підібрана кольорова палітра, що складається переважно з нейтральних і холодних тонів повністю характеризує сучасність і незалежність господаря.

Колір. Довіра. Співробітництво.

Надаючи всі необхідні ресурси нашим дизайнерам і архітекторам, які допомагають їм втілювати сміливі ідеї в життя, ми продовжуємо досліджувати та прогнозувати тенденцї, що виникають в дизайні і кольорових перевагах. Наші фахівці зібрали більше сотні варіантів кольорів, які дозволять кожному клієнту вибрати колір, що найбільше виділяється. Також вони готові опрацювати з замовником розробку будь-якого кольору, який він собі може уявити.