Телефон: 0 800 21 21 22
E-mail : info@rooffix.ua
Время работы : Понеділок-П'ятниця,
з 8:00 до 17:00.

Вентиляційні системи

Якою б гарною не була будівля, вона потребує якісної вентиляції. Свіжість і чистота повітря всередині безпосередньо впливає на самопочуття та працездатність людей, що знаходяться всередині.

 

Rooffix пропонує елементи для вентиляційних систем, які дозволять підтримувати стабільну циркуляцію повітря. Ми з розумом підходимо до виробництва всіх видів виробів і знаємо, що стійкість матеріалу повинна бути основним критерієм. Вентиляція піддається шкідливому впливу не тільки зовні.

Внутрішні чинники, такі як вологість, осад жиру (в разі кухні) та висока температура можуть привести до погіршення характеристик виробів. Ми використовуємо якісні марки стали і підсилюємо їх додатковим цинковим покриттям, щоб вентиляція легко переносила будь-які навантаження.

Вентиляція Rooffix: довговічність і функціональність

Елементи вентиляції Rooffix можна використовувати для створення довговічних систем відведення повітря в приватному, комерційному або сільськогосподарському секторі. Ми пропонуємо широкий асортимент надійних матеріалів за доступною ціною.

 

Чому варто вибрати вентиляцію Rooffix:

foto_2

Для виготовлення елементів використовується еластичний сплав сталі (маловуглецева). Завдяки йому елементи можна підігнати під будь-яку форму, на розсуд замовника.

Клієнтам доступні елементи, що дозволяють створити систему воздуховідводу цілком.

Завдяки регіональній близькості виробництва, ціна на нашу продукцію набагато нижче для південних регіонів.

Як вибрати вентиляційну систему для даху

Можливо виробництво виробів, необхідної товщини і покриття.