Лійка оцинкована водостічна оптом
Товщина, мм:0,40
Матеріал:сталь
Покриття:цинк
Діаметр, мм:Ø100/ Ø130
Форма:пряма
Замовити водостічні системи

  Для відведення дощових та талих вод із покрівель житлових, громадських та промислових будівель рекомендуємо купувати лійку оцинковану водостічну оптом, яку встановлюють на фасаді споруди у вертикальному положенні. Оцинкована сталь з якої виготовлена лійка представлена в товщинах від 0,35 до 0,50 мм та є механічно стійкою до будь-яких атмосферних проявів (вітер, град, злива, насип снігу), що значно подовжує її термін придатності. Водостоки з лійкою можуть встановлюватися як в одноповерховій споруді, так і в багатоповерховій будівлі. В наявності лійка водостічна в діаметрах 100 мм та 130 мм оптом та в роздріб.

  Виробництво оцинкованих водостоків провадиться з кислотостійкої, пластичної рулонної сталі на сучасному обладнанні, що гарантовано зберігає антикорозійний захисний шар виробів, які мають стійкість до значних перепадів температур, в діапазоні від -60°С до +130°С. А завдячуючи цинкуванню — водостоки надійно захищені від корозії всіх видів, включаючи поверхневу, точкову та щілинну.

  Пропозиції для клієнтів 

  Rooffix® пропонує найвигідніші умови придбання якісної, з відмінними експлуатаційними параметрами водостічної оцинкованої лійки оптом та в роздріб в Україні. 

  Співпрацюючи з нами ви отримуєте:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • вигідні умови та якісне обслуговування;
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

  Зробити  замовлення можна зателефонувавши за номером вказаним на сайті.

  СУПУТНІ ТОВАРИ
  Меню