ROOFFIX® ​​— це зареєстрована у 2013 році торгова марка, під якою ми випускаємо сучасні покрівельні матеріали, додаткові елементи до них, а також системи водовідведення та вентиляції.

Сертифікат відповідності ДСТУ Б EN 14782:2015, ДСТУ 8802:2018 ​​— у наявності.

Сьогодні, пройшовши повну модернізацію, наше виробництво має в своєму розпорядженні 17 сучасних автоматизованих ліній, має 5 000 м² виробничих площ і в змозі випускати до 8 000 м² профнастилу на добу.

Насамперед ТМ ROOFFIX® націлена на клієнтів B2B сегмента: девелопери, промислові підприємства, агрохолдинги, торговельні мережі та магазини з продажу будматеріалів. Фермери. Приватний сектор.

Регіон розповсюдження продукції ​​— вся Україна.

Покрівельні матеріали ТМ ROOFFIX® використовуються для реалізації великих державних та комерційних замовлень, у тому числі при будівництві ТРЦ, офісних центрів, промислових будівель, ангарів, житлових комплексів, при ремонті цехів, шкіл, магазинів, складів, житлових будинків.

Наші постачальники ​​— це перевірені часом компанії, що випускають асортимент сталі в рулонах, як з полімерним покриттям, так і з оцинкованим. Весь асортимент металопрокату, що закуповується і використовується, має сертифікати відповідності ДСТУ.

Сертифікований металопрокат з полімерним покриттям, що використовується нами, має 6 захисних шарів, оцинкований — 4.

  1. ТМ ROOFFIX® ​​— це сучасні покрівельні матеріали, додаткові елементи до них, а також системи водовідведення та вентиляції.
  2. Вся продукція ТМ ROOFFIX®, включаючи і метал, з якого виготовлена ​​— відповідає ДСТУ.
  3. Ми орієнтовані на оптові поставки, але можливий дрібний опт та роздріб.
  4. Виконуємо спецзамовлення.
  5. Власна логістика ​​— транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.
Про торгову марку

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field
Про торгову марку
1м2

ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

Про торгову марку
1

ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

Про торгову марку
1м2

Виробництво за добу

Меню