Покрівельний профнастил ТМ ROOFFIX®

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

ТМ Rooffix® пропонує вигідні умови купівлі профнастилу покрівельного оптом компаніям, які реалізують масштабні державні та комерційні замовлення. Профлисти від Rooffix® — це сучасні та функціональні покрівельні матеріали виготовлені на заводі з рулонної сталі методом холодного прокату. 

Покрівельний профнастил ТМ Rooffix® оптимальне рішення для влаштування покрівель в ТРЦ, офісних центрах, промислових будівлях, ангарах, житлових комплексах, а також при ремонті покрівлі в цехах, школах, магазинах, складах та житлових будинках. До того ж й економічно виправдано, з огляду на ціну — якщо замовляти профлисти оптом від виробника.

Чому профнастил Rooffix® 

При виробництві профнастилу використовується кислотостійка, пластична, з високими властивостями адгезії рулонна сталь DX51D. Поріг міцності (Rm) якої варіюється в діапазоні 270-500 МПа. Мінімальне відносне подовження сталі DX51D 22%. Металопрокат відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності. У наявності рулонна сталь з двома типами покриття:

  • оцинкованим;
  • поліестерним.

Оцинкована сталь покрита з обох сторін шаром цинку та пасивата. Завдяки захисному покриттю метал протистоїть впливу корозії та є більш стійким до зовнішніх чинників (сонячне проміння, дощ, вітер тощо).  

Сталь з полімерним покриттям теж має з обох сторін шари цинку і пасивата, а також ґрунтовки. З лицьової сторони ще і шар поліестерної фарби відповідного кольору. Ґрунтовка в цьому симбіозі грає роль покращення адгезії матеріалів, завдяки чому оцинкований метал з полімерним покриттям, стає в рази захищеним від корозії. Крім того, ґрунтовка виконує роль протектора. Функція поліестерової фарби полягає як в декоруванні, так і в захисті профнастилу, що збільшує термін служби металу. Колір обирається відповідно до таблиці RAL.

Асортимент Rooffix® 

Крім типу покриття профнастилу для дахів, Ви можете обрати й вид покриття. Поліестерне покриття буває глянцевим і матовим.

Глянцевий металопрофіль на даху буде мати привабливий зовнішній вигляд протягом усього терміну його служби. Придбавши профнастил глянцевий оптом, Ви отримаєте сучасний, функціональний і довговічний покрівельний матеріал, який пасує будь-якому будівельному об’єкту. За ціною глянцевий профнастил буде вигіднішим, ніж матовий аналог, бо товщина шару поліестерного покриття складає 25 мкм, що теж може відіграти вирішальну роль при виборі виду покриття металопрофіля.

Придбавши профлист матовий оптом ТМ Rooffix®, Ви отримуєте покрівельний матеріал для даху з ще більшим терміном експлуатації, бо він має товщину поліестерного покриття 35 мкм, що більше ніж у профлиста з глянцевою поверхнею. До того ж солідний зовнішній вигляд даху, а відтак і всієї споруди, забезпечує його матова бархатиста поверхня та насичений колір. В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі. За необхідності є можливість замовити будь-який колір відповідно до таблиці RAL. 

Переваги Rooffix®

Всі цінують функціональні, економічні та якісні матеріали, саме тому ми пропонуємо покрівельний профнастил ТМ Rooffix® та гарантуємо:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • консультації, індивідуальний підхід, взаємовигідні умови;
  • виконання спеціальних замовлень (профільований лист в асортиментах товщин, висот профілювання та довжини листа, а також кольорів по таблиці RAL);
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

Щоб зробити замовлення, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

Передзвонити мені

    Меню