1. Головна
  2. Профнастил
  3. Стіновий профнастил

Стіновий профнастил ТМ ROOFFIX®

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

ТМ Rooffix® пропонує Вам сучасний, та функціональний профнастил для фасаду оптом, який виготовляється з рулонної сталі методом холодного прокату.

Як правило стіновий профнастил купують для виконання ремонту, утеплення та облицювання фасадів існуючих будівель, а також для будівництва застосовуючи технології вентильованого фасаду. Також, це чудовий варіант для самостійної установки парканів та огорож, а в комбінації з іншими матеріалами, такими як ковка, цегла, камінь, Ваш паркан буде ще більш стильним та сучасним. 

Чому профнастил Rooffix® 

Сталь DX51D, яка використовується для виготовлення стінового профнастилу має властивості — кислотостійкості, пластичності та  підвищеного ступеня адгезії. Поріг міцності її варіюється в діапазоні від 270 до 500 МПа. Мінімальне відносне подовження при профілюванні сталі дорівнює 22%. Весь металопрокат відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності. 

Rooffix® пропонує до придбання профнастил для облицювання фасадів з оцинкованим та поліестеровим покриттям. Останнє представлене в двох видах: 

  • глянцеве; 
  • матове. 

За рахунок товщини покриття, яке дорівнює 25 мкм глянцевий профлист обійдеться Вам дешевше. Профнастил з матовою поверхнею має на 10 мкм більшу товщину шару поліестерної фарби ніж глянцевий, тому його перевага в довшому терміні експлуатації. В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL. 

Для стилізації фасаду будівель, огорож, парканів та перегородок, крім однотонних кольорів у нас Ви можете придбати металопрокат виконаний з імітацією порід цінних дерев. 

Переваги Rooffix®

Для ремонту будівель, Ми радимо купувати профнастил оцинкований оптом, який має покриття цинку та пасивата з обох сторін, завдяки чому захищений від появи корозії. Доступна ціна та функціональність надають йому переваг перед іншими видами фасадних матеріалів. Вирівнювання фасаду споруди за допомогою оцинкованої підконструкції коштуватиме значно дешевше інших варіантів. До того ж, цей спосіб дозволяє вирівняти стіни майже будь-якої кривизни.

Профнастил з полімерним покриттям, з обох сторін покритий шарами цинку, пасивата, а з лицьової сторони ще і шаром ґрунтовки та поліестерної фарби відповідного кольору. Він ідеально підходить для обшивки фасадів приватних та державних установ, офісних та розважальних центрів, промислових будівель, житлових комплексів, шкіл, магазинів, приватних будинків тощо. За допомогою комбінації кольорів профнастилів, додавання в композицію інших стінових матеріалів або ж оздоблювальних планок інших кольорів, Ви створите фасад будівлі, який відповідатиме кольоровій гамі власного бренду або замовленого проєкту.

Профнастил аграрний оптом, як правило, купують власники складів, терміналів, ферм, птахофабрик, зерносховищ, овочесховищ, логістичних центрів тощо. Висота такого профлиста коливається від 8 до 60 мм, що надає можливість обирати оптимальний варіант для облицювання будівель будь-яких конфігурацій. У нас можна підібрати не лише висоту, а також і товщину профіля: для оцинкованих профлистів від 0,20 до 0,70 мм та для полімерних від 0,25 до 0,70 мм. 

При будівництві нових промислових, логістичних та сільськогосподарських об’єктів, ангарів, навісів і гаражів, а також при їхньому ремонті та реконструкції радимо купувати профнастил несучий оптом, який виділяється своїми властивостями витримувати значні навантаження, не вигинатися та не деформуватися при монтажі і в процесі експлуатації. Працівниками підприємства несучий металопрофіль виготовляється з рулонної сталі, товщина якої становить від 0,40 до 0,70 мм. Якщо говорити про габаритні параметри, то розмір одного профілю коливається від 1 до 12,6 метрів. Висота ребра профлиста 45 мм.

Пропозиції для клієнтів 

Rooffix® пропонує найвигідніші умови придбання якісного, з відмінними експлуатаційними параметрами профнастилу оптом в Україні

Співпрацюючи з нами ви отримуєте:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • вигідні умови та якісне обслуговування;
  • спецзамовлення (профнастил будь-якого кольору по RAL, товщини, довжини та висот профілю листа);
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

Rooffix® — це власна торговельна марка, тому може гарантувати економічно вигідну ціну для закупки профнастилів та комплектуючих матеріалів для них оптом. Для замовлення  телефонуйте за номером вказаним на сайті.

Стіновий профнастил
1м2

ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

Стіновий профнастил
1

ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

Стіновий профнастил
1м2

Виробництво за добу

Меню