Гладкий лист оцинкований

Гладкий лист оцинкований
Товщина, мм:0,35 - 0,70
Матеріал:сталь DX51D.
Покриття:цинк
Ширина, мм:1 000
Довжина, мм:без обмежень
Замовити гладкий лист оцинкований

  Для проведення будівельних, ремонтних та оздоблювальних робіт ТМ Rooffix® пропонує гладкий лист оцинкований — матеріал, як правило, застосовується для виготовлення комплектуючих для покрівлі, елементів вентиляційних та водостічних систем тощо.

  Чому гладкий лист від Rooffix® 

  Для виготовлення плоского оцинкованого листа використовується кислотостійка, пластична, з підвищеним ступенем адгезії сталь DX51D, представлена в товщинах 0,25-0,70 мм. Поріг міцності якої варіюється в діапазоні від 270 до 500 МПа. 

  Гладкий оцинкований лист від ТМ Rooffix® відрізняється високими антикорозійними властивостями, легкістю обробки, естетичним зовнішнім виглядом, зносостійкістю та міцністю.  

  Асортимент ТМ Rooffix®

  Крім оцинкованого у нас можна придбати гладкий лист із полімерним покриттям, який з обох сторін має шари цинку і пасивата, а також ґрунтовки. З лицьової сторони ще і шар поліестерної фарби. Ґрунтовка покращує адгезію, а також виконує роль протектора, завдяки чому оцинкований метал з полімерним покриттям, краще захищений від корозії. Профлист представлений в товщинах від 0,35 до 0,70 мм. Ширина оцинкованого плоского листа може сягати 1 250 мм. Колір обирається відповідно до таблиці RAL.

  Для влаштування дахів приватних будинків або котеджів, а також торгових об’єктів, соціальних та адміністративних споруд тощо пропонуємо металочерепицю ROOFINA, яка органічно вписується практично у будь-який стиль архітектури. Металочерепиця представлена в товщинах від 0,40 до 0,70 мм. Загальна ширина металопрофілю — 1 190 мм, а висота — 37 мм. Максимальна довжина полотна може сягати 8 400 мм. Вага стандартного профільованого листа в діапазоні 4-5 кг/м², що значно полегшує процес монтажу. Мінімальний кут нахилу, який ми рекомендуємо при встановленні металочерепиці — 14°. 

  Ми пропонуємо гарні умови придбання якісного, з відмінними експлуатаційними параметрами листа оцинкованого. До того ж його ціна є економічно виправданою — якщо замовляти профнастил оптом.

  Пропозиції для клієнтів

  Ми пропонуємо вигідні умови купівлі металопрокату та гарантуємо:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • консультації, індивідуальний підхід, взаємовигідні умови;
  • виконання спеціальних замовлень (профлист в асортиментах товщини металу та довжини листа, з матовим або глянцевим покриттям,  а також кольорів по таблиці RAL);
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

  Для замовлення оцинкованого плоского листа оптом та в роздріб від виробника, телефонуйте за номером вказаним на сайті. 

  СУПУТНІ ТОВАРИ
  Меню