1. Головна
 2. Металочерепиця ROOFINA

Металочерепиця ROOFINA

Металочерепиця ROOFINA
Металочерепиця ROOFINA
Металочерепиця ROOFINA
Металочерепиця ROOFINA
Металочерепиця ROOFINA
Металочерепиця ROOFINA
Товщина полімерного листа, мм:0,40 - 0,70
Матеріал:сталь DX51D
Покриття:полимер
Максимальна довжина, мм:8400
Загальна ширина виробу, мм:1 190
Корисна ширина виробу, мм:1 100
Замовити металочерепицю Roofina

  Металочерепиця ROOFINA
  ГАРАНТІЯ

  якості

  Металочерепиця ROOFINA
  СТІЙКИЙ

  до ультрафіолету

  Металочерепиця ROOFINA
  СТІЙКА

  до атмосферних впливів

  Металочерепиця ROOFINA
  ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ

  за індивідуальними розмірами

  ГАРАНТІЯ

  якості

  ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ

  за індивідуальними розмірами

  СТІЙКИЙ

  до ультрафіолету

  СТІЙКА

  до впливів атмосфери

  ТМ Roofix® пропонує Вам до придбання сучасну, функціональну та естетично привабливу металочерепицю ROOFINA. А придбавши цю металочерепицю оптом, Ви зробите її ще й економічно вигідним придбанням. 

  ROOFINA виготовляється з рулонної сталі методом холодного профілювання, яке вдало імітує класичну черепицю з глини. 

  Металочерепицю ROOFINA купують, як правило, власники приватних будинків або котеджів, оскільки вона органічно вписується практично у будь-який стиль архітектури. Доречна вона буде й для облаштування покрівель торгових об’єктів, соціальних та адміністративних споруд тощо.

  Чому ROOFINA

  Рулонна сталь DX51D у товщинах від 0,40 до 0,70 мм, з якої виготовляється металочерепиця — кислотостійка, пластична при профілюванні та має гарні адгезійні властивості. Поріг міцності (Rm) цієї сталі варіюється в діапазоні 270-500 МПа. Мінімальне відносне подовження сталі DX51D при профілюванні дорівнює 22%. Рулонна сталь з обох сторін покрита шарами цинку, пасивата та ґрунтовки, завдяки останній — значно покращується адгезія. До того ж ґрунтовка виконує і роль протектора, що своєю чергою в рази підсилює ступінь захисту метала. З лицьової сторони додатково нанесено шар поліестерної фарби відповідного кольору. Металочерепиця ROOFINA відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності.

  Профнастил з полімерним покриттям у вигляді металочерепиці має матову або глянцеву поверхню. За ціною профнастил глянцевий буде вигідніший, ніж матовий. Глянцева металочерепиця має шар поліестерного покриття товщиною 25 мкм. Саме ціна іноді може стати ключовим фактором при виборі покрівельного матеріалу з глянцевою поверхнею.

  Профнастил покрівельний з матовою поверхнею від виробника має більшу товщину шару поліестерної фарби ніж глянцева, вона дорівнює 35 мкм, що подовжує термін експлуатації матової металочерепиці. До того ж його матова бархатиста поверхня та насичений колір додають солідності зовнішньому вигляду не лише даху, а і всієї споруди. В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі. За необхідності є можливість замовити будь-який колір металочерепиці відповідно до таблиці RAL. 

  Технічні особливості

  Загальна ширина металопрофіля ROOFINA 1 190 мм, корисна 1 100 мм. Висота металочерепиці 37 мм, а максимальна довжина полотна може сягати 8 400 мм. На заводі Вам наріжуть листи довжиною, яка Вам потрібна. Вага стандартного профільованого листа в діапазоні 4-5 кг/м², що значно полегшує процес монтажу. Мінімальний кут нахилу, який ми рекомендуємо при встановленні металочерепиці — 14°. 

  Металочерепиця ROOFINA є універсальною, функціональною та стильною, тому підійде для облаштування дахів різних конфігурацій. А також може використовуватися в різних регіонах України, не дивлячись на різницю в кліматі. Монтажні роботи покрівлі варто проводити при температурі від +5°С до +30°С. 

  Переваги ТМ Rooffix®

  Всі цінують функціональні, економічні та якісні матеріали, саме тому ми пропонуємо металочерепицю ТМ Rooffix® та гарантуємо:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • консультації, індивідуальний підхід, взаємовигідні умови;
  • виконання спеціальних замовлень (металочерепиця в асортиментах товщини металу та довжини листа, з матовим або глянцевим покриттям,  а також кольорів по таблиці RAL);
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

  Щоб замовити оптом металочерепицю ROOFINA, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

  СУПУТНІ ТОВАРИ
  Металочерепиця ROOFINA
  1м2

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

  Металочерепиця ROOFINA
  1

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

  Металочерепиця ROOFINA
  1м2

  Виробництво за добу

  Меню