Покрівельні саморізи ТМ ROOFFIX®

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

Покрівельні саморізи ТМ Rooffix

Найважливіша частина будь-якої будови — покрівля, а запорука її міцності та надійності — якість кріпильних елементів, тому, плануючи купити покрівельні саморізи оптом, зверніть увагу на ТМ Rooffix.

У нашому каталозі ви знайдете вироби для фіксації покриттів різних типів до дерев’яних та металевих основ. Довжина металовиробів варіюється від 13 мм до 75 мм, а діаметр становить 4,2 мм, 4,8 мм і 5,5 мм.

Покрівельні саморізи по деревині

Для кріплення покрівельних матеріалів до дерев’яних поверхонь, таких як обрешітка, дерев’яні плити або бруски. Різьблення із широким кроком забезпечує високу утримуючу здатність у деревині.

Замовляйте опт, вибираючи з таких видів:

  • з пресшайбою та гострим кінцем — велика металева шайба розподіляє тиск, страхуючи від вм’ятин, і збільшує міцність з’єднання, а гострий кінець сприяє легкому вкручуванню металовиробу в деревину;
  • оцинкований зі свердлом по деревині — свердло полегшує проникнення кріплення в деревину, не руйнуючи її, без необхідності попереднього свердління отвору;
  • кольоровий по деревині — полімерне покриття головки в широкій кольоровій гамі захищає від корозії та дає змогу підібрати колір під колір покрівельного матеріалу.

Ви можете купити саморізи по деревині оптом, підібравши вироби з необхідними технічними характеристиками.

Покрівельні саморізи по металу

Для кріплення профнастилу та металочерепиці до металевого каркасу. Різьблення з вужчим кроком забезпечує надійне кріплення до металу.

В асортименті саморізи:

  • з пресшайбою та свердлом оцинкований легко входить у метал без необхідності попереднього свердління, металева шайба допомагає досягти максимально щільного з’єднання елементів;
  • оцинкований зі свердлом по металу завдяки свердлу легко загвинчується в металевий каркас, прогумована прокладка створює герметичне та міцне з’єднання;
  • кольоровий по металу завдяки кольоровому лакофарбовому покриттю саморізи для металу гармонійно поєднуються з кольоровою гамою покрівлі (забарвлені відповідно до міжнародної системи RAL).

Вибирайте потрібні розміри та замовляйте опт.

Надійні кріплення для покрівлі ТМ Rooffix із нержавіючої сталі з цинковим покриттям створюють міцні та герметичні з’єднання. А, якщо вам необхідно придбати оптом елементи кріплення для внутрішніх оздоблювальних робіт, ми пропонуємо купити саморізи для гіпсокартону.

Всю продукцію ТМ Rooffix характеризує висока якість та вигідна ціна, а також:

  • стійкість до корозії, агресивного впливу довкілля та високих навантажень;
  • термін експлуатації до 50 років;
  • відповідність вимогам ДСТУ.

Приступаючи до монтажу покрівлі, щоб створити міцну, надійну конструкцію, купуйте в нас саморізи оптом. Ми гарантуємо високу якість товару та швидку доставку вашого замовлення до будь-якої точки України.

Покрівельні саморізи
1м2

ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

Покрівельні саморізи
1

ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

Покрівельні саморізи
1м2

Виробництво за добу

Меню