1. Головна
 2. Профнастил

Профнастил ТМ ROOFFIX®

Дізнатись вартість профнастилу

  Покрівельні матеріали ТМ ROOFFIX® — це сучасні форми у будівництві, естетичність яких заснована на мінімалізмі та функціональності. Виготовлені на заводі з рулонної сталі методом холодного прокату, металопрофіль ROOFFIX® — універсальний варіант для сучасної та традиційної архітектури, економічно обґрунтований та вигідний, особливо, коли купуєш профнастил оптом. 

  Чому ROOFFIX®

  Це оптимальне рішення для влаштування покрівель, стін, парканів, фасадів будівель будь-якого розміру та призначення, бо ширина профнастилу може варіюватися від 950 мм до 1 190 мм, а довжина може сягати 12 600 мм. Іншими словами — ми в змозі виконувати спеціальні замовлення. Використовувана нами рулонна сталь відповідає вимогам ДСТУ, має або оцинковане покриття з чотирма шарами захисту, або полімерне — з шістьма шарами захисту.

  Асортимент ROOFFIX®

  ТМ ROOFFIX® пропонує Вам до придбання асортимент профнастилу покрівельного оптом, висотою профілювання від 20 до 60 мм з оцинкованим чи полімерним покриттям. Це дозволяє різноманітно використовувати їх на дахах будь-яких конфігурацій та розмірів. Розмаїття додають асортименту кольорових рішень, відповідно таблиці RAL у матовому чи глянцевому виконанні, так і діапазон товщин профлиста. Для влаштування покрівель він коливається від 0,35 до 0,70 мм.

  Для влаштування стін ROOFFIX® пропонує купити профнастил стіновий оптом, висота профілювання якого коливається від 8 до 60 мм. Ви можете обрати для себе оптимальний варіант не тільки по висоті профілю, а також і по його товщині від 0,20 до 0,70 мм. Покриття може бути як оцинковане, так і полімерне, в кольорах відповідно до таблиці RAL, у матовому виконанні чи глянцевому.

  Коли виникає необхідність у посиленні конструкцій будівель, не погіршуючи їх експлуатаційних властивостей та не витрачаючи на це додаткових коштів, ТМ ROOFFIX® пропонує Вам купити металопрофіль несучий оптом. Завдяки особливій формі профілювання рулонної сталі товщиною від 0,40 до 0,70 мм, досягається максимально можливе конструкційне посилення листа, яке дозволяє в деяких випадках обходиться без каркаса, або значно посилити майбутню споруду без зайвих витрат. Це може бути як спорудження незнімної опалубки виробничих будівель, облицювання високих стін, так і спорудження таких самостійних будівель, як ангари, павільйони, склади, гаражі тощо.

  Якщо споруда зведена і є необхідність підібрати профлист для облаштування фасаду, ми запропонуємо Вам купити профнастил для фасадів оптом — функціональний матеріал за оптимальною вартістю. Ви можете обрати профнастил:

  • за висотою профілю; 
  • товщиною листа; 
  • видом покриття; 
  • кольором з матовою чи глянцевою поверхнею; 
  • поверхнею з декоративним покриттям під “дерево” цінних порід.

  Задля влаштування парканів, ТМ ROOFFIX® пропонує купити профнастил для паркану оптом — практичний, довговічний, за помірної вартості. Асортимент висот профілів, товщин листів,  з оцинкованим або полімерним покриттям з його розмаїттям кольорів відповідно таблиці RAL, у тому числі покриттів, схожих на деревину, робить цей продукт особливо популярним.

  Не переплачуйте! 

  ТМ ROOFFIX® пропонує купувати товари без посередників:

  • мінімально можлива ринкова ціна; 
  • спецзамовлення (профільований лист будь-якого кольору  по RAL, товщини, довжини та висот профілю листа);
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги та коригування можливість регулювання термінів доставки;
  • мінімальна залежність від сторонніх чинників;
  • консультації та індивідуальний підхід; 
  • якісне обслуговування;
  • вигідні умови.

  Покрівельні матеріали ТМ ROOFFIX® є сучасними, практичними, універсальними та оптимальними за ціною, які забезпечать Вам ще більше варіантів конфігурацій і технічних рішень, не оминаючи увагою й естетичну сторону Ваших проєктів.

  Меню