1. Головна
 2. Профнастил
 3. Несучий профнастил

Несучий профнастил ТМ Rooffix®

Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Несучий профнастил
Товщина полімерного листа, мм:0,40 - 0,70
Товщина оцинкованого листа, мм:0,40 - 0,70
Матеріал:сталь DX51D.
Покриття:полимер, цинк
Максимальна довжина, мм:12600
Загальна ширина виробу, мм: 995
Корисна ширина виробу, мм: 950
Довжина, мм:12 600

Категорія товарів: Профнастил

Замовити профнастил несучий

  ТМ Rooffix® пропонує профнастил несучий оптом RF-45 — виготовлений з якісного та довговічного металу, несучі властивості якого дозволяють спростити, тим самим і здешевити конструкцію перекриттів, що скорочує термін будівництва.

  Купуючи профнастил від Rooffix®, Ви не лише отримуєте якісний матеріал, а також можливість заощадити за рахунок оптових закупок. 

  Чому профнастил Rooffix® 

  Профільований лист RF-45 має високу несучу здатність, яка досягається за рахунок використання сталі DX51D, товщина якої варіюється в діапазоні від 0,40 до 0,70 мм, висоти та жорсткості профілювання, що дозволяє збільшити прольоти. Тому несучий профлист використовується не лише для покриття дахів, облицювання фасадів та встановлення огорож, а також в якості структурних несучих конструкцій для різних типів будівель. 

  Наші несучі профільовані листи, як правило користуються попитом в будівництві промислових, логістичних та аграрних об’єктів, а також при ремонті та реконструкції цих споруд. 

  Перевагами несучого профнастилу RF-45 є:

  • стійкість і жорсткість, що дозволяє йому витримувати великі навантаження;
  • застосування в безпрогонних покрівлях;
  • використання в якості незнімної опалубки при влаштуванні прольотів мостів, монолітних залізобетонних перекриттів тощо;
  • економічно вигідна ціна для покриття середніх і великих площ даху;
  • функціональність і швидкий монтаж.

  Асортимент Rooffix®

  Для влаштування дахів ми рекомендуємо купувати профнастил покрівельний оптом, висота профілювання якого від 20 до 60 мм в оцинкованному або полімерному покритті, діапазон товщин профільованого листа коливається від 0,35 до 0,70 мм. Загальна ширина несучого профлиста 995 мм, корисна — 950 мм. Максимальна довжина листа сягає 12 600 мм. 

  Економічно вигідним рішенням для встановлення різних типів огорож буде купити профнастил для паркану оптом.  В асортименті профілі оцинковані та з полімерним покриттям висотою від 8 до 60 мм, товщина профілювання яких коливається від 0,20 до 0,70 мм. Носійна спроможність цього металопрофіля невисока, тому він коштує дешевше інших подібних аналогів. Але його стійкості достатньо не тільки для влаштування огорож та парканів, а також для створення малих складів, підсобних приміщень, сараїв тощо. До того ж, металеві конструкції не потребують серйозного догляду, їх потрібно мити 1-2 рази на рік водою зі шланга під напором.

  Для стильного та швидкого облицювання стін пропонуємо купити профнастил стіновий оптом, загальна ширина якого варіюється від 950 мм до 1 170 мм, а корисна, з врахуванням нахльостів, від 910 мм до 1089 мм. Максимальна довжина профільованого листа 9 700 мм, що дозволяє перекривати швидко значні площі будівлі. Крім того, стіновий профільований лист має перевагу над штукатурними фасадами в стійкості до мінусових температур, він не вбирає вологу, легко переносячи замерзання та відтавання поверхні. 

  В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL. 

  Щоб замовити несучий профнастил оптом, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

  СУПУТНІ ТОВАРИ
  Несучий профнастил
  1м2

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

  Несучий профнастил
  1

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

  Несучий профнастил
  1м2

  Виробництво за добу

  Меню