1. Головна
  2. Кріплення для жолоба оцинковане водостічне

Кріплення для жолоба оцинковане водостічне

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

Для забезпечення фіксації водозбірної частини, монтажу труб та формування горизонтального водоприймального контуру пропонуємо купити кріплення для жолоба оцинковане водостічне оптом. В наявності кріплення для глибокого жолобу діаметром 110 мм, напівкруглого діаметром 135 мм та квадратного 60х80х60 мм. Товщина металу дорівнює 4,0 мм. 

Виробництво оцинкованих водостоків провадиться з рулонної оцинкованої сталі, яка має гарні показники з кислотостійкості, пластичності та стійкості до значних перепадів температур в діапазоні від -60° до +130° та до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки цинкуванню компонентів водостоків захищені від корозії всіх видів, включаючи поверхневу, точкову та щілинну.

Пропозиції для клієнтів 

Rooffix® пропонує найвигідніші умови придбання якісного, з відмінними експлуатаційними параметрами кріплення для жолобу водостічного оцинкованого оптом в Україні. 

Співпрацюючи з нами ви отримуєте:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • вигідні умови та якісне обслуговування;
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

Rooffix® — це власна торговельна марка, тому може гарантувати економічно вигідну ціну для закупки оцинкованої водостічної системи. Зробити  замовлення можна зателефонувавши за номером вказаним на сайті.

Меню