Профнастил матовий

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

ТМ Rooffix® пропонує профнастил матовий оптом, довговічність та функціональність якого надають йому переваг перед глянцевим профлистом.

Профнастил з матовим покриттям стане оптимальним рішенням не лише для покрівлі, а й для влаштування фасадів та парканів. До того ж і ціна є економічно виправданою — якщо купувати металопрофіль оптом.

Чому профнастил Rooffix®

Для виготовлення матового профнастилу використовується сталь DX51D, яка має властивості кислотостійкості, пластичності та підвищеного ступеня адгезії. Поріг її міцності коливається від 270 до 500 МПа. Мінімальне відносне подовження при профілюванні сталі дорівнює 22%.Товщина краски більша, ніж на глянцевому. Весь використовуваний металопрокат відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності.

Асортимент Rooffix®

Матовий профнастил від Rooffix®  покритий шаром поліестерової фарби, який дорівнює 35 мкм, за рахунок чого подовжуються його експлуатаційні терміни. Профнастил глянцевий має на 10 мкм меншу товщину шару, що робить його дешевшим попереднього, але саме це може стати ключовим у виборі будівельного матеріалу. Висота профлиста коливається від 8 до 60 мм, а товщина листової сталі від 0,20 до 0,70 мм. Максимальна довжина — 12 600 мм.

Для будівництва та ремонту споруд різних видів та типів, Ми радимо купувати профлист оцинкований, який має покриття цинку та пасивата з обох сторін, завдяки чому захищений від появи корозії. Вирівнювання фасаду споруди за допомогою оцинкованої підконструкції коштуватиме значно дешевше інших варіантів. До того ж, цей спосіб дозволяє вирівняти стіни майже будь-якої кривизни. В наявності профлисти висотою від 8 до 60 мм з товщиною сталі від 0,25 до 0,70 мм.

В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL. Для стилізації фасаду будівель, огорож, парканів та перегородок, крім однотонних кольорів у нас Ви можете придбати металопрофіля виконані з імітацією порід цінних дерев.

Щоб замовити матовий профнастил оптом в Україні, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

Передзвонити мені

  Профнастил матовий
  1м2

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

  Профнастил матовий
  1

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

  Профнастил матовий
  1м2

  Виробництво за добу

  Меню