Труба оцинкована вентиляційна
Товщина, мм:0,4
Матеріал:сталь
Покриття:цинк
Діаметр, мм:Ø100/ Ø110/ Ø120/ Ø130/ Ø140/ Ø150
Довжина, м:1

Категорія товарів: Вентиляційні системи

Дізнатись ціну труби оцинкованої вентиляційної

  Rooffix® пропонує трубу для вентиляції оцинковану оптом, яка виготовлена із кислотостійкої, пластичної з високим ступенем адгезії сталі. Завдяки цинкуванню має підвищений ступінь захисту від корозії. 

  Вентиляційні труби з оцинкованої сталі оптимальне рішення для промислового та побутового використання, а саме встановлення вентицяції на заводах, в ТРЦ, супермаркетах тощо, а також для приватного застосування в будинках, наприклад для вентиляції газового котла або колонки. До того ж й економічно виправдано, з огляду на ціну — якщо замовляти вентиляційні системи оптом.

  Чому вентиляційна труба Rooffix® 

  Вентиляційна кругла труба від Rooffix® виготовлена з оцинкованої сталі, що робить її більш стійкішою та довговічною в порівнянні з іншими аналогами, через те, що вона може витримувати температуру до 800° та до 60% вологості. 

  Як правило вентиляційні оцинковані труби купують для влаштування канальної та централізованої системи клімату, для встановлення витяжок, кондиціонеру на фасаді або даху будівлі, а також можуть застосовуватися для нагрівання приміщень за допомогою калорифера. 

  Асортимент Rooffix® 

  Для монтажу припливно-витяжних систем вентиляції ТМ Rooffix® пропонує до придбання трійник вентиляційний з оцинкованої сталі, який має стійкість до зовнішніх чинників та підійде для встановлення як у приміщеннях з підвищеною вологістю, так і на вулиці. Трійник з’єднує головний повітровод з відгалуженнями, допомагає регулювати потужність вентиляції, встановлюючи необхідний тиск у системі. В асортименті трійники діаметром від 100 до 150 мм. 

  Для перекриття вентиляційної мережі рекомендуємо купувати заглушку оцинковану, яка встановлюється на кінець повітроводу або ж будь-якого фасонного виробу, а також тимчасово для проведення вимірів або випробувань системи. Кріпити заглушку бажано за допомогою герметика, щоб не було витоку повітря та забруднення вентиляції пилом. Крім того, заглушка ідеально підійде й для збирання конденсату та атмосферних опадів у системі вентиляції або відведення димових газів. Для цього заглушку розміщують внизу трійника та роблять отвір, для скапування води. Наші заглушки мають стандартний діаметр, що дозволяє легко підібрати потрібний вам виріб.

  Для сполучення елементів повітроводу та зміни їх напрямку рекомендуємо купити відведення оцинковане, виготовлене на виробничих потужностях на сучасному обладнанні, що дозволяє зберігати антикорозійний захисний шар. В наявності відведення вентиляційні в діаметрах від 100 до 150 мм та кутів нахилу коліна 45° та 90°.

  Для кріплення вертикальних і горизонтальних ділянок повітропроводу до стіни, стелі або спеціальних опорних стінок пропонуємо придбати кріплення для труби вентиляційної з оцинкованим покриттям, діаметр якого варіюється від 100 до 150 мм. Завдяки кріпленню повітропроводів знижується рівень вібрації, яка може передаватися від вентилятора або будь-якого іншого подібного пристрою. 

  Пропозиції для клієнтів 

  Rooffix® пропонує до придбання якісної, з гарними експлуатаційними параметрами вентиляційної оцинкованої труби оптом в Україні. 

  Співпрацюючи з нами ви отримуєте:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • вигідні умови та якісне обслуговування;
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

  Rooffix® — це власна торговельна марка, тому можемо гарантувати економічно вигідну ціну для закупки елементів вентиляційних систем. Зробити  замовлення можна зателефонувавши за номером вказаним на сайті.

  СУПУТНІ ТОВАРИ
  Меню