Профнастил з полімерним покриттям

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

ТМ Rooffix® пропонує сучасний, та функціональний профлист з полімерним покриттям оптом, який виготовляється з рулонної сталі методом холодного прокату.

Профлист ТМ Rooffix® — це оптимальне рішення для влаштування покрівель та стін при будівництві промислових та сільськогосподарських будівель, офісних та розважальних центрів, житлових комплексів, а також при їх ремонті. До того ж й економічно виправдано, з огляду на ціну — якщо замовляти профлисти від виробника.

Чому профнастил Rooffix®

Профільований лист з поліестеровим покриттям від ТМ Rooffix® виготовлений з кислотостійкої, пластичної, з підвищеним ступенем адгезії сталі  DX51D та покритий з обох сторін шарами цинку і пасивата, а з лицьової сторони ще і шаром ґрунтовки та поліестерної фарби відповідного кольору, представлений в двух видах:

 • глянцевий;
 • матовий.

За рахунок товщини покриття, яке дорівнює 25 мкм глянцевий профлист обійдеться Вам дешевше. Металопрофіль з матовою поверхнею має на 10 мкм більшу товщину шару поліестерної фарби ніж глянцевий, тому його перевага в довшому терміні експлуатації.

Весь металопрокат відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності.

Асортимент Rooffix®

Для будівництва та ремонту будівель, радимо купувати економічно вигідний та функціональний профнастил оцинкований, який має покриття цинку та пасивата з обох сторін, завдяки чому захищений від появи корозії. Його висота коливається від 8 до 60 мм, а товщина від 0,25 до 0,70 мм в залежності від застосування.

Для швидкого та економічно вигідного влаштування дахів різних конфігурацій ТМ Rooffix® пропонує Вам придбати профнастил покрівельний, висота  профілювання якого варіюється від 20 до 60 мм, а товщина від 0,35 до 0,70 мм. Максимальна довжина сягає 12 600 мм.

Для облицювання фасадів приватних та державних установ, промислових будівель, житлових комплексів ми рекомендуємо купувати профнастил стіновий оптом, загальна ширина якого варіюється від 950 мм до 1 170 мм, а корисна, з врахуванням нахльостів, від 910 мм до 1 089 мм. Максимальна довжина профільованого листа до 9 700 мм дозволяє перекривати швидко значні площі будівель.

В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL, а також металопрокат виконаний з імітацією порід цінних дерев.

Щоб зробити замовити профнастил оптом, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

Передзвонити мені

  Профнастил з полімерним покриттям
  1м2

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

  Профнастил з полімерним покриттям
  1

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

  Профнастил з полімерним покриттям
  1м2

  Виробництво за добу

  Меню