Профнастил з глянцевим покриттям

Є питання, пишіть

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field

ТМ Rooffix® пропонує економічно вигідний та функціональний профлист глянцевий оптом, виготовлений з рулонної сталі методом холодного прокату.

В асортименті профнастил оцинкований та металопрофіль з полімерним покриттям, останній представлений в матовому та глянцевому видах.

Чому профнастил Rooffix®

Глянцевий профлист виготовляється з кислотостійкої, пластичної з підвищеним ступенем адгезії сталі DX51D. Мінімальне відносне подовження якої дорівнює 22%, а поріг міцності коливається від 270 до 500 МПа. За рахунок товщини покриття, яке дорівнює 25 мкм глянцевий профлист обійдеться Вам дешевше, ніж матовий, покриття якого на 10 мкм більше.

Весь використовуваний металопрокат відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності.

Асортимент Rooffix®

Для облицювання фасадів пропонуємо купити профнастил стіновий, загальна ширина якого варіюється від 950 мм до 1 170 мм, а корисна, з врахуванням нахльостів, від 910 мм до 1089 мм. Максимальна довжина профлиста 9 700 мм, що дозволяє перекривати швидко значні площі будівлі. Крім того, стіновий профільований лист має перевагу над штукатурними фасадами в стійкості до мінусових температур, він не вбирає вологу, легко переносячи цикли замерзання та відтавання поверхні фасадів.

Для швидкого та економічно вигідного влаштування дахів різних конфігурацій ТМ Rooffix® пропонує металопрофіль покрівельний оптом, висота  профілювання якого варіюється від 20 до 60 мм, а товщина від 0,35 до 0,70 мм. Максимальна довжина профлиста може сягати 12 600 мм.

В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL. Для стилізації фасаду будівель, огорож, парканів та перегородок, крім однотонних кольорів у нас Ви можете придбати металопрофіля, які емітують цінні породи дерева.

Щоб замовити глянцевий профлист за оптовими цінами в Україні, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

Передзвонити мені

  Профнастил з глянцевим покриттям
  1м2

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ

  Профнастил з глянцевим покриттям
  1

  ВСЬОГО ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ

  Профнастил з глянцевим покриттям
  1м2

  Виробництво за добу

  Меню